TĚHOTENSKÁ
FOTOGRAFIE

Chci profesionální fotky

Vytvořím fotografie, do kterých se zamilujete

Těhotenství je prý nejkrásnější období v životě ženy. Přesto o sobě v tento čas některé ženy pochybují. Připadají si moc velké, neohrabané a na focení nemají ani pomyšlení. Je to ale obrovská škoda, protože těhotenství je jednou z mála věcí, kterou nelze nikdy v budoucnu dodatečně dofotit. Nenechte se od focení odradit svými pochybnostmi a vězte, že vytvoření fotek, na kterých se sama sobě budete líbit, je především moje práce. Dovolte mi ukázat, že i v těhotenství se žena může cítit krásná a sexy a společně vytvoříme fotografie, do kterých se zamilujete.
rezervovat

Ceník služeb

Ceník

Pro exkluzivní zážitek přijměte mé pozvání do nově otevřeného Ateliéru Třebíč, ve kterém poskytuji nejkomplexnější službu těhotenského focení na Vysočině. Snažím se o to, aby byly perfektní nejen výsledné fotky, ale i zákaznický servis jako takový. Můžete se proto těšit na uvolněný den plný relaxace, kdy se vás postaráme společně se zkušenou vizážistkou. Díky profesionálnímu líčení, výběru vhodného oblečení, správnému pózování a detailní (přesto přirozené) retuši fotografií společně docílíme skvělého výsledku. Těhotenské focení si naplánujte ideálně na 25.-32. týden a poptávejte prosím s předstihem. Těšíme se na Vás!

STANDARD

Základní balíček ateliérového focení, který se soustředí na jeden vámi vybraný styl. Tento balíček je vhodný, pokud máte jasnou představu o výsledných snímcích.
5.200,- Kč
profesionální make-up od vizážistky
úprava vlasů
zapůjčení oblečení a doplňků z ateliérové šatny
1 styling, 3 scény
délka trvání: 90 minut vizáž + 60 minut focení
samostatný výběr fotek k úpravě z náhledů
5 retušovaných fotek
možnost dokoupit fotografie nad rámec balíčku
Domluvit focení

Deluxe

Nejkrásnější období v životě ženy si zaslouží být patřičně oslaveno a uchováno třeba prostřednictvím vkusných fotografií. V tomto balíčku vystřídáme několik základních stylů těhotenského focení a odnesete si ideální kombinaci fotek. Užijte si svoje těhotenství na maximum a dopřejte si tento luxusní zážitek, ze kterého vám zůstane památka na celý život.
6.990,- Kč
profesionální make-up od vizážistky
úprava vlasů
zapůjčení oblečení a doplňků z ateliérové šatny
vystřídáme celkem 3 stylingy, 5 scén
vizážistka je přítomna po celou dobu ateliérového focení jako ,,stand by"
délka trvání: 90 minut vizáž + 120 minut focení
samostatný výběr fotek k úpravě z náhledů
8 retušovaných fotek
možnost dokoupit fotografie nad rámec balíčku
Domluvit focení

Perfect Match

Pokud se nemůžete rozhodnout, zda zvolit venkovní nebo ateliérové focení a ráda byste měla od každého něco, není nic jednoduššího, než si objednat balíček PERFECT MATCH, který je kombinací obojího. Začínáme v ateliéru a po hodině focení se přesuneme na venkovní lokaci. Velkou výhodu je, že už budete mít krásné líčení a upravené vlasy. Vzhledem k tomu, že se můj ateliér nachází na okraji města, je v dojezdové vzdálenosti spousta krásných míst, na kterých lze vykouzlit překrásné těhotenské portréty.

8.990,- Kč
profesionální make-up od vizážistky
úprava vlasů
zapůjčení oblečení a doplňků z ateliérové šatny
v ateliéru vystřídáme celkem 3 stylingy a až 5 scén
vizážistka je přítomna po celou dobu ateliérového focení jako ,,stand by"
dále pokračujeme focením na venkovní lokaci
délka trvání: 90 minut vizáž + 60 minut focení v ateliéru + 60 minut focení venku
samostatný výběr fotek k úpravě z náhledů
8 retušovaných fotek z ateliéru + 15 fotek z venkovního focení
možnost dokoupit fotografie nad rámec balíčku
Domluvit focení

Co o mně říkají mé klientky

Maruška nám fotila svatbu a na základě zkušeností byla jasnou volbou i pro focení těhotenské. Celé focení probíhalo v naprosto pohodové a uvolněné atmosféře, čemuž odpovídají i výsledné fotky. Jsou krásné, usměvavé, uvolněné a čiší z nich láska a pozitivní energie. Nově zřízený ateliér je nádherné místo, které skýtá mnoho možností pro vytvoření nejrůznějších fotek. Maruška byla usměvavá, vlídná, naprosto profesionální a na výsledku je to vidět! K tomu všemu dokonalý servis - káva, nádherné líčení, zapůjčení některých kousků oblečení i doplňků. Strašně moc děkujeme za zachycení dalšího z nezapomenutelných a silných životních zážitků <3

Eva M.

Maruška nám fotila těhotenské fotky, vůbec jsme se neznali a našli jsme jí náhodou a přesně tak to mělo být. Maruška je kouzelnice a díky ní máme nádherné vzpomínky. Její ateliér, přístup k celému focení a kreativita je prostě do puntíku dokonalá. My můžeme opravdu doporučit a už teď víme že se budeme rádi vracet :)

Jana N.

Po nastěhování do Třebíče jsem hledala fotografku na těhotenské focení. Nikoho jsem neznala, neměla žádné doporučení a na webu jsem narazila právě na Marušku. Už po přečtení prvního emailu od ní jsem věděla, že to je jasná volba. Nejen že s námi ona a její foťáky prošly mé těhotenství, narození syna nebo vánoční focení - byla jasnou volbou při výběru svatebního fotografa. Vždy skvělý přístup, příjemná domluva, skvělá cena a hlavně úžasné fotky, na které se pořád rádi díváme! 🤩 Ještě jednou děkujeme!

Gabriela S.

7 důvodů, proč si vybrat zrovna mě

1

Zkušenosti a profesionalita


Focení je mojí vášní a jsem vděčná za to, že už 6 let i mým hlavním zaměstnáním

2

Vzdělávám se

Ačkoli již sama lektoruji začínající fotografy, ani já neusínám na vavřínech a každý rok investuji do svého vzdělání, abych mohla poskytovat ty nejlepší služby. Aktuálně mám za sebou kurzy, workshopy a individuální lekce v hodnotě přesahující 100.000,- Kč a všechny poznatky z nich nabyté se promítají v mé práci.

3

Specializuji se

Většina českých fotografů nemá problém nafotit klientům cokoli, co u nich poptají. Já jsem však zastáncem názoru, že proto, aby byl člověk specialista, musí se specializovat. Vybrala jsem si tedy jen několik disciplín, na které maximálně zaměřuji svoji pozornost, abych v nich tak mohla vynikat. Máte tedy jistotu, že pokud u mě poptáte některou z nabízených služeb, budu moc dobře vědět, co dělám.

4

Spolupracuji se špičkami v oboru

I co se vizáže týče, hraje si spousta fotografů na ,,všeumělce“. Já se držím svého řemesla a ve svém týmu mám jedny z nejpřednějších českých make-up artistek, jejichž práce přidává konečnému výsledku další obrovskou hodnotu.

5

Krásné prostředí nového ateliéru

Už od začátku své foto kariéry jsem měla sen o vlastním prostorném ateliéru, do kterého se budu ráda vracet nejen já, ale i mé klientky. V září 2021 se tento sen stal skutečností a otevřel se tak největší ateliér na Vysočině, ve kterém vás moc ráda přivítám.

6

Nejsem levná


Zní vám to jako ten nejhorší prodejní argument, který jste kdy slyšeli? Někomu možná ano, já v tom naopak vidím svoji silnou stránku. Díky vyšším cenám si mohu dovolit brát méně zakázek, a tím pádem mám dostatek času, energie i elánu každé jedné z vás poskytovat ten nejlepší zákaznický servis.
Mohu si dovolit v postprocesu pracovat na fotkách tak dlouho, dokud s nimi nejsem maximálně spokojená. A mohu si díky tomu dovolit i vše výše uvedené.

7

Přátelská atmosféra

Pokud chcete jít na focení, ale stále máte uvnitř sebe nějaké pochybnosti nebo obavy, tak vězte, že jsou zbytečné. Díky tomu, že ve svých balíčcích mám zahrnutou i celkovou vizáž, máme před každým focením víc jak hodinu času na přátelskou konverzaci, při které se na sebe skvěle naladíme a nastaví se ta správná atmosféra, při které se budete cítit, jako byste šla s kamarádkou na kafe. Těším se na vás! :)

Dárkový poukaz

Pokud byste rádi věnovali focení jako dárek, nabízím k prodeji luxusní dárkové poukazy “Ze Srdce”.

Dárkový poukaz Ze Srdce je dokonalý dárek pro přítelkyni, manželku, sestru, kamarádku, maminku, vnučku, babičku, tetu … zkrátka pro úplně každou ženu! Dopřejte té své zážitkové focení, na kterém ji budeme rozmazlovat.

Na svých tiskovinách si dávám opravdu záležet, takže pokud chcete někoho potěšit mým poukazem, určitě se za svůj dárek nebudete stydět.

Samotný poukaz je tištěný na kvalitní perleťový papír, stejnou povrchovou úpravu má i obálka a největší ozdobu tvoří jednoznačně na zakázku vyráběná pečeť s mým logem vyražená do zlatého vosku. Třešničkou na dortu je už je jen dozdobení saténovou mašlí a dárková taška pro pohodlné předání.
Darovat poukaz Ze Srdce
starstar-halfstar-emptyarrow-rightcheckmark-circle