Profesionální
rodinné focení

Chci profesionální fotky

Nezapomenutelné okamžiky

Jak čas rychle utíká se vždycky nejlépe pozná na dětech. Člověk se pak přistihne u přemýšlení, jak je možné, že si ještě nedávno vezl z porodnice malé miminko a teď před ním stojí čtyřleťák. Brouzdáme pak ve vzpomínkách a dojímáme se, ale i vzpomínky v naší hlavě časem blednou. Pojďme ten čas na chvíli zastavit a vzpomínky dnešního dne zmrazit do fotografií tak, aby se vám nikdy nemohly z paměti vytratit. Vytvoříme spolu snímky, které si budete vždy rádi prohlížet, chlubit se s nimi přátelům, budou zdobit Váš domov a dotknou se vašeho srdce pokaždé, když na ně znovu pohlédnete.
rezervovat

Ceník služeb

Co o mně říkají moji klienti

Rychlá domluva, výborný přístup a krásné fotky druhý den. V Třebíči už jsme vyzkoušeli 3 jiné fotografy, ale u této šikovné slečny rádi zůstaneme. Těšíme se na další focení. Děkujeme moc :)

Pavel H.

Maruška... je to prostě mistr svého oboru. Přestože jsme s manželem byli přesvědčeni o tom, že určitě nejsme fotogeničtí, Maruška nás hned po prvním focení nejenže vyvedla z omylu, ale dokonce nás tak dojala, až vehnala slzy do očí, jak nádherné okamžiky včetně emocí dokáže do fotografií zachytit. Od prvního svatebního focení se k Marušce vracíme pravidelně a přestože se v soukromí fotíme neradi, na focení s Maruškou se vždy těšíme. Ze srdce děkujeme za vaši práci.

Pavla Ch.

Jsem moc spokojená. Byli jsme na newborn focení a výsledek je přesně podle mýho gusta. Žádnej kýč v košíkách, ale pěkný, čistý fotky. 😍

Markéta M.

arrow-right