Profesionální
párové focení

Chci profesionální fotky

Vaše láska v detailech

Kdo říká, že musíte čekat do svatby, abyste měli krásné společné fotky?

Ať už chcete focení pojmout jako netradiční rande, rádi byste zásnubní fotky, kterými se můžete pochlubit na svých sociálních sítích, nebo slavíte výročí, jsem tu pro vás, abych vám tento unikátní společný zážitek dopřála.

Fotky jsou geniální v tom, že dokážou zmrazit čas včetně pocitů, které jsme v tu chvíli měli. Přijďte si ke mně ,,zakonzervovat“ vaše šťastné momenty, abyste se k nim mohli kdykoli vracet.
rezervovat

Ceník služeb

Dárkový poukaz

Pokud byste pro svoji drahou polovičku rádi věnovali focení jako dárek k výročí, Valentýnu narozeninám nebo k jakékoli jiné příležitosti, nabízím k prodeji luxusní dárkové poukazy “Ze Srdce”.

Na svých tiskovinách si dávám opravdu záležet, takže pokud chcete někoho potěšit mým poukazem, určitě se za svůj dárek nebudete stydět.

Samotný poukaz je tištěný na kvalitní perleťový papír, stejnou povrchovou úpravu má i obálka a největší ozdobu tvoří jednoznačně na zakázku vyráběná pečeť s mým logem vyražená do zlatého vosku. Třešničkou na dortu je už je jen dozdobení saténovou mašlí a dárková taška pro pohodlné předání.
Darovat poukaz Ze Srdce
arrow-right