Profesionální
focení portrétů

Chci profesionální fotky

Zvěčním Vás v tom nejlepší světle

Každá žena by měla mít svůj portrét, na kterém se cítí být krásná. Pokud se předem obáváte výsledku, protože máte dojem, že nejste fotogenická a na fotkách Vám to nesluší, asi jste ještě nebyla u toho správného fotografa. Ráda Vás přesvědčím, že opak je pravdou a že není čeho se bát. Sama si Vás napózuji tak, abyste vypadala skvěle. K nahlédnutí dostanete všechny vyfocené snímky a sama si vyberete, které se Vám líbí nejvíce. Moje práce pak pokračuje detailní, přesto přirozenou retuší, kde potlačím nedostatky a naopak zvýrazním Vaše přednosti.

Postarám se o to, aby to pro Vás byl příjemný zážitek, který Vám zpestří den, dodá sebevědomí a naštve všechny sokyně. Věřte mi, že focení se mnou pro Vás bude formou terapie.
Domluvit focení

Profesionální úprava fotografií

Profesionální úprava fotografií

Ceník služeb

Ateliér Třebíč

Pro exkluzivní zážitek přijměte mé pozvání do Ateliéru Třebíč, což je nově otevřené foto studio, ve kterém působím, a jež je svými rozměry největší na Vysočině. Nabízí nejen klasická fotoplátna se záblesky, ale i 3D scény pro přirozené denní světlo, díky čemuž si odnesete ideální kombinaci fotek. V tomto svém království poskytuji komplexní službu portrétního focení a snažím se o to, aby byly perfektní nejen výsledné fotky, ale i zákaznický servis jako takový. Můžete se proto těšit na uvolněnou atmosféru v příjemném prostředí, hudbu dle vlastního výběru, drobné občerstvení a samozřejmě milou fotografku a vizážistku.

BASIC

Základní balíček ateliérového focení, který se soustředí na jeden vámi vybraný styl. Vhodné například pro focení business portrétů nebo pokud máte jasnou představu o výsledných snímcích.
5.200,- Kč
profesionální make-up od vizážistky
úprava vlasů
zapůjčení oblečení a doplňků z ateliérové šatny
1 styling, 3 scény
délka trvání: 90 minut vizáž + 60 minut focení
samostatný výběr fotek k úpravě z náhledů
5 detailně retušovaných fotek
možnost dokoupit fotografie nad rámec balíčku
Domluvit focení

PERFECT MATCH

Tento balíček obsahuje ideální kombinaci fotek. Vystřídáme několik základních stylů dámského portrétu s důrazem na ten, který je vámi preferovaný a tzv. z vás ,,vytřískáme maximum". 
6.990,- Kč
profesionální make-up od vizážistky
úprava vlasů
vizážistka je přítomna po celou dobu focení a ,,hlídá" make-up a účes
zapůjčení oblečení a doplňků z ateliérové šatny
vystřídáme celkem 3 stylingy a až 5 scén
délka trvání: 90 minut vizáž + 120 minut focení (včetně změn vizáže)
samostatný výběr fotek k úpravě z náhledů
8 detailně retušovaných fotek
možnost dokoupit fotografie nad rámec balíčku
Domluvit focení

DOUBLE TROUBLE

Tento balíček obsahuje totožné služby jako balíček perfect match, s tím rozdílem, že je určen pro 2 osoby a zahrnuje množstevní slevu. Vezměte s sebou na focení kamarádku, sestru, maminku nebo třeba babičku a užijte si den krásy společně!
7.990,- Kč
profesionální make-up od vizážistky pro 2 osoby
úprava vlasů pro 2 osoby
vizážistka je přítomna po celou dobu focení a ,,hlídá" make-up a účes
zapůjčení oblečení a doplňků z ateliérové šatny
vystřídáme celkem 3 stylingy a až 5 scén
fotit budeme samostatné i společné portréty
délka trvání: 90 minut vizáž + 150 minut focení (včetně změn vizáže)
samostatný výběr fotek k úpravě z náhledů
8 detailně retušovaných fotek
možnost dokoupit fotografie nad rámec balíčku
Domluvit focení

Co o mně říkají mé klientky

"Doporučuji! Absolvovala jsem ateliérové focení včetně nalíčení vizážistkou a moc jsem si to užila.:-)“

Karolína M.

Focení bylo špičkové. Paní fotografka byla nesmírně milá, bylo nachystané drobné občerstvení... Atmosféra úžasná, součástí mého focení byla i úprava vlasů a vytvoření make-upu, takže jsem se cítila jak v nebi. Byl to velice příjemně strávený čas. Mohu vřele doporučit!

Zuzana M.

"Focení s Mari :-) a jejím týmem bylo úžasné - profesionální, příjemné. Výborná zkušenost a ještě lepší výsledek :-). Děkuji a Doporučuji."

Alice M.

Často slýchám

Jsem žena, a proto si dokážu představit, jaké pochybnosti vám právě teď běží hlavou…,, Nejsem tak hezká jako ty holky na fotkách, nebudu vědět, jak si mám stoupnout, neumím se tvářit, budu strašně nervózní, nemám co na sebe, nejsem zvyklá se malovat, …“ Tyto obavy však můžete hodit za hlavu.

V mém ateliéru vítám všechny ženy bez ohledu na zkušenosti s focením, věk nebo konfekční velikost

Spousta žen se bojí jít na focení, protože si myslí, že fotím jen mladé krásky velikosti 0, které mají s focením už spoustu zkušeností. To je ale velký omyl! Naprostá většina mých zákaznic jsou ,,obyčejné“ holky a ženy, které prostě jen chtěly mít pěkné fotky. Znám ženské tělo a vím, co si každá z nás hlídá. Vím, kam postavit světlo, aby vynikly přednosti a nedostatky zůstaly skryté, a také vím, jaké pózy dělají pěkné křivky. Věřte mi, existuje mnoho způsobů, jak lze výsledek focení pozitivně ovlivnit, a já je znám všechny.
CHCI MÍT KRÁSNÉ FOTKY

Na focení nemusíte kupovat nové kousky!

Vždy se snažím, aby portréty ode mě nevypadaly jako produktové fotky pro e-shop s oblečením, ale aby vynikla hlavně fotografovaná osoba. Paradoxně tedy nejlépe vypadají basic kousky, které máme ve skříni úplně každá. V mém ateliéru je navíc připravena šatna plná oblečení a doplňků v různých velikostech, díky které můžeme konečný outfit doladit k dokonalosti.
CHCI MÍT KRÁSNÉ FOTKY

O celkovou vizáž se vám postará zkušená make-up artistka

Nemusíte se stresovat, že se ráno nebudete stíhat nalíčit a nakulmovat a že se vám kvůli stresu nepodaří namalovat obě linky stejné. Od toho si na každé dámské focení zvu jednu ze svých dvorních vizážistek. Bát se nemusí ani ty, které mají strach, že bude líčení moc výrazné a nebudou se v něm cítit příjemně, protože se běžně téměř nemalují. To, jaký make-up bude zvolen, budeme konzultovat společně s vámi a pokud si budete přát jemné líčení, není to vůbec žádný problém. Doporučuji zvolit větší balíček, ve kterém je zahrnuto stylingů více.
CHCI MÍT KRÁSNÉ FOTKY

7 důvodů, proč si vybrat zrovna mě

1

Zkušenosti a profesionalita

Focení je mojí vášní a jsem vděčná za to, že už 6 let i mým hlavním zaměstnáním

2

Vzdělávám se

Ačkoli již sama lektoruji začínající fotografy, ani já neusínám na vavřínech a každý rok investuji do svého vzdělání, abych mohla poskytovat ty nejlepší služby. Aktuálně mám za sebou kurzy, workshopy a individuální lekce v hodnotě přesahující 100.000,- Kč a všechny poznatky z nich nabyté se promítají v mé práci.

3

Specializuji se

Většina českých fotografů nemá problém nafotit klientům cokoli, co u nich poptají. Já jsem však zastáncem názoru, že proto, aby byl člověk specialista, musí se specializovat. Vybrala jsem si tedy jen několik disciplín, na které maximálně zaměřuji svoji pozornost, abych v nich tak mohla vynikat. Máte tedy jistotu, že pokud u mě poptáte některou z nabízených služeb, budu moc dobře vědět, co dělám.

4

Spolupracuji se špičkami v oboru

I co se vizáže týče, hraje si spousta fotografů na ,,všeumělce“. Já se držím svého řemesla a ve svém týmu mám jedny z nejpřednějších českých make-up artistek, jejichž práce přidává konečnému výsledku další obrovskou hodnotu.

5

Krásné prostředí nového ateliéru

Už od začátku své foto kariéry jsem měla sen o vlastním prostorném ateliéru, do kterého se budu ráda vracet nejen já, ale i mé klientky. V září 2021 se tento sen stal skutečností a otevřel se tak největší ateliér na Vysočině, ve kterém vás moc ráda přivítám.

6

Nejsem levná

Zní vám to jako ten nejhorší prodejní argument, který jste kdy slyšeli? Někomu možná ano, já v tom naopak vidím svoji silnou stránku. Díky vyšším cenám si mohu dovolit brát méně zakázek, a tím pádem mám dostatek času, energie i elánu každé jedné z vás poskytovat ten nejlepší zákaznický servis.
Mohu si dovolit v postprocesu pracovat na fotkách tak dlouho, dokud s nimi nejsem maximálně spokojená. A mohu si díky tomu dovolit i vše výše uvedené.

7

Přátelská atmosféra

Pokud chcete jít na focení, ale stále máte uvnitř sebe nějaké pochybnosti nebo obavy, tak vězte, že jsou zbytečné. Díky tomu, že ve svých balíčcích mám zahrnutou i celkovou vizáž, máme před každým focením víc jak hodinu času na přátelskou konverzaci, při které se na sebe skvěle naladíme a nastaví se ta správná atmosféra, při které se budete cítit, jako byste šla s kamarádkou na kafe. Těším se na vás! :)

Chcete mít taky takové fotky? Dělí vás od nich už jen jedno kliknutí.

CHCI MÍT KRÁSNÉ FOTKY

Dárkový poukaz

Pokud byste rádi věnovali focení jako dárek, nabízím k prodeji luxusní dárkové poukazy “Ze Srdce”.

Dárkový poukaz Ze Srdce je dokonalý dárek pro přítelkyni, manželku, sestru, kamarádku, maminku, vnučku, babičku, tetu … zkrátka pro úplně každou ženu! Dopřejte té své zážitkové focení, na kterém ji budeme rozmazlovat.

Na svých tiskovinách si dávám opravdu záležet, takže pokud chcete někoho potěšit mým poukazem, určitě se za svůj dárek nebudete stydět.

Samotný poukaz je tištěný na kvalitní perleťový papír, stejnou povrchovou úpravu má i obálka a největší ozdobu tvoří jednoznačně na zakázku vyráběná pečeť s mým logem vyražená do zlatého vosku. Třešničkou na dortu je už je jen dozdobení saténovou mašlí a dárková taška pro pohodlné předání.
Darovat poukaz Ze Srdce
starstar-halfstar-emptyarrow-rightcheckmark-circle