Narozeninové focení dětí s balónkovou výzdobou v Ateliéru Třebíč

Oslavte narozeniny vašeho dítka s balónkovou výzdobou a dortem na Cakesmash! V mém ateliéru nabízím nejkrásnější narozeninové focení na Vysočině. 🎉

Dobrý den, milé maminky,

Dnešní článek bude věnován jedné z nejroztomilejších a nejradostnějších příležitostí k focení – narozeninovému focení dětí, které slaví své první, druhé nebo třetí narozeniny

Pokud hledáte způsob, jak zachytit tyto kouzelné okamžiky a zároveň si užít spoustu zábavy, mám pro vás perfektní řešení. Přijďte do mého ateliéru v Třebíči a nechte se unést krásou balónkové výzdoby, která může být přesně taková, jakou si přejete, a užijte si zábavné „cakesmash“ focení s malým dortíkem.

7 DŮVODŮ, proč si objednat narozeninové focení v ateliéru Třebíč:

✅ 1) Personalizovaná balónková výzdoba 🎈

Dokážu zajistit úžasnou balónkovou výzdobu! Máte nějakou oblíbenou barvu nebo téma, které byste chtěli použít? Skvělé! Balónková výzdoba je plně přizpůsobitelná vašim představám a preferencím malého oslavence, který se bude cítit jako v pohádce.

✅ 2) Cakesmash - dortová bitva, na kterou nezapomenete 🎂

Děti a dorty – to je kombinace, která zaručeně přinese spoustu smíchu a radosti. „Cakesmash“ je druh focení, kdy necháme malé dítě volně ochutnávat svůj narozeninový dort. Malý dortík připravený speciálně pro tuto příležitost je nejen chutný, ale také fotogenický. A věřte mi, když se vaše dítě pustí do svého dortu, vzniknou ty nejroztomilejší fotky. 

✅ 3) Trpělivý přístup, mám na vás celý den! 🕰️

Vím, jak je důležité, aby se děti cítily při focení pohodlně a bezpečně. Proto se vždy snažím vytvořit klidnou a přátelskou atmosféru. Focení probíhá v uvolněné a hravé náladě, což umožňuje dětem být samy sebou a užívat si každou chvíli. Navíc mám vždy maximálně jedno focení denně, takže nejen že čas lze přizpůsobit vašemu dennímu režimu, ale nemusíte se ani stresovat, že byste mě nějak ,,zdržovali“, pokud dítě nebude hned ze startu ,,spolupracovat“. Mám na každé jedno focení vyhrazený celý den! 

✅ 4) Zachycení jedinečných okamžiků 📸

Focení v mém ateliéru pro vás bude nová rodinná aktivita, skvělý společný zážitek, který navíc bude uchován v podobě krásných fotek, abyste se k němu mohli kdykoli vracet.

✅ 5) Možnost objednání fotoproduktů - skvělý dárek pro rodinu a přátele 🎁

Představte si, jak nádherný dárek může být fotoobraz nebo fotokniha plná úžasných fotek z narozeninového focení. Babičky, dědečkové, tety a strýčkové budou nadšeni a vy budete mít krásnou vzpomínku, kterou můžete sdílet s celou rodinou.

✅ 6) Dokonalé fotky a vlastní výběr 🔍

Narozdíl od jiných fotografů, kteří pouze upravují barvy a kontrast, já každou ateliérovou fotku retušuji. Samozřejmě používám techniky, které jsou decentní a působí přirozeně. Fotky k úpravě si navíc vybíráte sami dle zaslaných náhledů.

✅ 7) Balónková výzdoba i na domácí oslavu 🎊

Další skvělou výhodou je, že si balónkovou výzdobu můžete po focení odvézt domů a použít ji i na svou soukromou oslavu. (Doporučuji prostornější auto:)) Atmosféra narozeninového focení tím může pokračovat i u vás doma.

Jak se objednat na focení?

Pokud chcete zažít nezapomenutelné narozeninové focení v mém ateliéru v Třebíči, neváhejte a pošlete mi poptávku pro zaslání nezávazné cenové nabídky (ideálně s měsíčním předstihem, aby se stihlo vše zařídit). Společně naplánujeme každý detail – od výzdoby až po dortík – abyste vy i vaše dítko měli z focení maximální radost.

Doufám, že vás tento článek inspiroval a těším se na vaši návštěvu. Oslavte narozeniny svého malého pokladu a společně vytvoříme vzpomínky, které budou trvat navždy.

Těším se na naše setkání!

Mari

Mohlo by se vám líbit

arrow-down