SVOLÁVÁM VŠECHNY BOSS BABES! Business portrét pro ženy podnikatelky

Zdravím všechny ambiciózní holky, ahooj! Já jsem fotografka Mari a mám pro tebe důležité info! 😎

Ráda bych tě pozvala do svého ateliéru v Třebíči, ve kterém nabízím komplexní službu businessového / brandového focení včetně profi vizáže.

PRO KOHO JE BUSINESS PORTRÉT VHODNÝ?

Odpověď je jednoduchá - pro VŠECHNY ŽENY PODNIKATELKY, které chtějí být úspěšnější. Pokud jsi vizážistka, kosmetička nebo podnikáš v jakémkoli jiném oboru, pak je pro tebe business portrét nejen vhodný, ale spíš NUTNÝ! (vítám i kolegyňky fotografky:))


PROČ je to potřeba a proč by tě to mělo zajímat?

  • První dojem prodává
    Potenciální klient navštíví tvůj web, profil na LinkedInu nebo Instagram. Co jako první uvidí? Kvalitní portrét okamžitě upoutá pozornost, vyzařuje z něho sebevědomí a kompetence. A v dnešním dynamickém světě podnikání má první dojem větší význam než kdy jindy, protože na konkurenčním bitevním poli si klienti a investoři často vytvářejí názory během několika vteřin a poutavý portrét může zanechat trvalý dojem a tedy i pomoci navázat případnou spolupráci.
  • Budování důvěry
    Tvoje profi fotka dokáže velmi zvýšit důvěryhodnost značky. Když tě klienti a obchodní partneři uvidí jako přístupnou a autentickou osobu, je pro ně mnohem jednodušší představit si případnou spolupráci a jsou ochotnější tě nakontaktovat.

  • Business portrét jako investice do úspěchu
    Přemýšlej o profesionálním focení jako o investici do svého úspěchu. Nejde jen o dobře vypadající fotky, jde o fotky, které prodávají a o strategické budování značky. Hotové fotky pak lze využít na různých platformách – od webu přes sociální média až po tiskové zprávy a další marketingové materiály. Takže investovat do kvalitních portrétů je vlastně strategickým rozhodnutím a investicí, která se ti několikanásobně vrátí.


Klasický korporátní styl i business portrét s lidskou tváří

Pod pojmem business portrét, si každý představí klasický korporátní look - tzn. focení se záblesky před bílým plátnem, ale doba pokročila a dnes už si můžeme dovolit lehkou kreativitu dokonce i u konzervativních profesí. V mém ateliéru můžeme nakombinovat obě dvě varianty a snímky k úpravě si vybereš sama ze zaslaných náhledů.

Mohu ti pomoct vytvořit i reprezentativní fotky tvých produktů, abys měla profesionálně vypadající instagram, web, a tvoje veřejná prezentace napomáhala růstu tvého businessu. 📈🤗 

Pokud plánuješ spustit nový web, reklamní kampaň nebo potřebuješ vizuálně pozvednout look svého instagramového profilu, pak je pro tebe focení v mém ateliéru tou správnou volbou.

Společně s některou z mých skvělých vizážistek ti vytvoříme portréty, po kterých tvůj business poroste mnohonásobně rychleji.

Těšíme se na tebe! ❤️

Ještě váháš? Prohlédni si celou moji nabídku 🙂

Mohlo by se vám líbit

arrow-down