7 důvodů, proč je dámské focení u mě MUST HAVE

Ahoj holky, V dnešním článku bych vám ráda předložila pádné důvody k návštěvě mého ateliéru, pokud některá z vás pořád váhá, jestli je portrétní focení pro ni to pravé ořechové. Přeji příjemné počtení. :)

FOCENÍ U MĚ JE ,,MUST HAVE", pokud splňuješ alespoň jeden z těchto bodů:

1) Podnikáš a potřebuješ kvalitní fotky jako obsah pro své sociální sítě

Pokud jsi vizážistka, kosmetička nebo podnikáš v jakémkoli jiném oboru, pak je pro tebe business portrét nejen vhodný, ale spíš NUTNÝ! (vítám i kolegyňky fotografky:))Proč? Protože tvoji potencionální zákazníci se rozhodují, zda si u tebe službu objednají i podle obsahu na tvých sociálních sítích. Mohu ti pomoct vytvořit reprezentativní fotky tebe nebo tvých produktů, abys měla profesionálně vypadající instagram i web, a tvoje veřejná prezentace napomáhala růstu tvého businessu.

2) Chceš oslnit nějakého sexy chlapa/holku na tinderu nebo u sebe doma :))

Holky, přiznejme si to.. najít si/udržet si kvalitního partnera je v dnešní době skoro zázrak. A když člověk nemá čas na seznamování se na parties, sáhne po appkách, jako je třeba tinder, což jsou vizuální seznamovací platformy, a ať se nám to líbí nebo ne, vzhled na nich hraje největší roli. Díky super fotkám tak dokážu výrazně zvýšit tvoje šance na dokonalý match. No a ty, které už svého pana božského našly, mu mohou prostřednictvím krásných fotek připomenout, jaký poklad že to doma má.

3) Máš profilovku na FB starou víc jak 2 roky

Stává se ti, že na ulici pozdravíš starého známého, on ti pozdrav neopětuje a jen zmateně kouká, kdo že ty to vlastně jsi? Schválně se běž podívat, z jakého roku je tvůj profilový obrázek na FB. A pokud je starší než dva roky, znamená to jediné - je potřeba jej obnovit, protože nikdo už pořádně neví, jak vlastně vypadáš. Objednej se ke mně na focení a ukaž všem, jak jsi za tu dobu, co tě neviděli, rozkvetla!

4) Potřebuješ ,,utéct" od domácnosti a užít si jeden den opečovávání pouze v holčičí společnosti

Domácnost a děti tě zaměstnávají natolik, že jediný čas, který máš sama pro sebe, je těch pár minut strávených na WC? Už si ani nepamatuješ, jak vlastně vypadáš, když se hodíš do gala? Pak bys v rámci zachování svého zdravého rozumu měla na mé focení nastoupit POVINNĚ! Přijď upustit páru a ,,zanadávat si" k nám do ateliéru. Rády tě vyslechneme, podpoříme a připomeneme ti, jak úžasná jsi, protože to občas potřebujeme slyšet každá. Po dnu stráveném s námi se budeš cítit pochopená, odpočatá, sebevědomá a sexy! Zkrátka spokojená. A spokojená máma = spokojené dítě i spokojený manžel = spokojený život.

5) Cítíš se poslední dobou pod psa a potřebuješ zvednout náladu a sebevědomí

Ať už se ti aktuálně v životě děje cokoli negativního, ráda bych ti podala pomocnou ruku. Nejsem sice žádný terapeut nebo psycholog, ale jsem velmi empatická a pomáhám ženám cítit krásně a sebevědomě prostřednictvím toho, co umím nejlépe - focení. A až budou fotky hotové a ty si je zveřejníš, zaručuju nával dopaminu (hormonu štěstí), který se ti vyplaví hned po tom, co ti budou v jednom kuse chodit upozornění na lajky a komentáře.

6) Nemáš žádný svůj REPREZENTATIVNÍ portrét, na kterém se cítíš být krásná

V životě ženy může nastat několik situací, kdy na reprezentativním portrétu doslova závisí její reputace. Co když s tebou někdo bude chtít udělat rozhovor do Forbesu a ty jim nebudeš umět poskytnout fotku, kterou by mohli použít na titulku? Co když tě příští pondělí naštve šéf natolik, že skončíš na hodinu a nebudeš mít fotku, kterou dát do životopisu? Nebo si představ, že se ztratíš, vyhlásí se po tobě celostátní pátrání a na stránkách policie se celá republika bude dívat na fotku, kde ti to ale vůbec nesluší! Nenechávej proto nic náhodě a nech si udělat fotku, kterou budeš všude s hrdostí prezentovat a nikdo nebude ani chvíli pochybovat o tom, že tohle je TEN portrét, který se použije v krizových situacích.

7) Ještě NIKDY jsi na žádném dámském profi focení nebyla (resp. nebyla u mě:)))
Byla jsi vůbec někdy v životě na profi dámském focení? Pár cvaků ,,bokem" při tom rodinném se rozhodně nepočítá. Pokud ne, je na čase to napravit! Život je krátký a je třeba sbírat rozmanité zážitky a já ti zaručuji, že tohle bude jeden z těch zážitků, na který nikdy nezapomeneš.

Doufám, že tě článek na focení navnadil a snad i trochu pobavil. Důvodů, proč se u mě nechat vyfotit existuje samozřejmě mnohem více a já budu ráda za tvoji návštěvu, ať už bude jakýkoli. Takže posílej poptávku, těším se na tebe! 🙂

Mari

Ještě stále váháš? Prohlédni si moji kompletní nabídku 🙂

Mohlo by se vám líbit

arrow-down