Vánoční focení 2023 / vánoční Ateliér Třebíč 2023

Je polovina října 2023 a Ateliér Třebíč opět po roce obléknul vánoční kabát. Samozřejmě jsem se snažila vymyslet něco nového, aby si originální fotky odnesli i ti, kteří na vánoční focení ke mně chodí každý rok pravidelně. V tomto článku bych vám letošní vánoční ateliér ráda představila.  Celkem je nachystáno 5 foto-zákoutíček, z nichž DOMINANTNÍ scéna je […]

Je polovina října 2023 a Ateliér Třebíč opět po roce obléknul vánoční kabát. Samozřejmě jsem se snažila vymyslet něco nového, aby si originální fotky odnesli i ti, kteří na vánoční focení ke mně chodí každý rok pravidelně. V tomto článku bych vám letošní vánoční ateliér ráda představila. 

Celkem je nachystáno 5 foto-zákoutíček, z nichž DOMINANTNÍ scéna je letos v královsky modré barvě doplněná o zlaté dekorace ve tvaru hvězd visících ze stropu. Součástí této scény je i vánoční strom se světýlky a baňkami - rovněž v barvách královská modř a zlatá.

Další scény jsou:

Světlá MINIMALISTICKÁ - s velkým jehličnatým věncem a šedým křeslem.

Bílo-zlatá POLŠTÁŘOVÁ - se závěsnou houpačkou.

Červená POSTELOVÁ – ideální pro focení v pyžamkách.

Stříbrná JELENÍ - s velkým krbem, stříbrnou girlandou a křišťálovým lustrem v záběru.

Je zde ještě jeden ,,plonkovní“ vánoční strom se světýlky a neutrálními zelenými baňkami, který lze přemisťovat mezi scénami dle libosti pro dotvoření atmosféry.

Ateliér Třebíč je největší fotostudio na Vysočině, což je u vánočního (i nevánočního) rodinného focení obrovská výhoda. Namísto použití laciných vinylových pláten s tištěnými motivy, které jsou mnohdy kýčovité, si můžeme dovolit stavět 3D scény, které na sebe plynule navazují a děti tak lze fotit nejen ,,na povel“, ale dává nám to možnost zachytit i autentické momentky, které jsou tak vzácné.

Lehké občerstvení a koledy dokreslující vánoční atmosféru jsou samozřejmostí. Na všechny, kteří si přijdou pro zážitek a krásné fotky, se moc těším! 🙂

Rozpis termínů, které je možné rezervovat včetně ceny a dalších podrobných informací naleznete zde:

CHCI NA VÁNOČNÍ FOCENÍ DO ATELIÉRU TŘEBÍČ!

Pokud jste fotograf a přejete si v Ateliéru Třebíč uskutečnit vánoční focení pro své klienty, kontaktujte mě prosím prostřednictvím poptávkového formuláře v záložce kontakt.

Mohlo by se vám líbit

arrow-down