Ateliér Třebíč oficiálně otevřen!

Mít svůj vlastní prostorný ateliér byl můj velký sen. Díky vám všem, kteří mě ve focení podporujete, kteří ke mně na focení chodíte, se mi tento sen nyní splnil. Čtvrtek 1.9. byl výsledek půlroční dřiny a úsilí, které jsem (nejen já) věnovala jedinému cíli. Zlatá stuha byla 1.9. za přítomnosti nejbližších přestřižena, a já cítím […]

Mít svůj vlastní prostorný ateliér byl můj velký sen. Díky vám všem, kteří mě ve focení podporujete, kteří ke mně na focení chodíte, se mi tento sen nyní splnil. Čtvrtek 1.9. byl výsledek půlroční dřiny a úsilí, které jsem (nejen já) věnovala jedinému cíli.
Zlatá stuha byla 1.9. za přítomnosti nejbližších přestřižena, a já cítím obrovský vděk. Děkuji vám všem, že jsem mohla dojít až sem, bez vás by to nikdy nešlo. Ať je nový ateliér odměnou i pro vás! 🙂

Oficiální video níže vám poodhalí průběh celé akce a v další části článku vám podrobně představím prostory ateliéru. Přeji hezkou podívanou a příjemné počtení.

Nový ateliér, nový začátek 🌟

PŘEDSTAVENÍ ATELIÉRU

Můj nově vybudovaný ateliér se nachází na ulici Průmyslová 159/2 v Třebíči ve zrekonstruovaném office parku vedle čerpací stanice ICOM a naproti stavebninám DEK. 

SKVĚLÁ DOSTUPNOST A PARKOVÁNÍ 
Velkou výhodou, kterou jistě uvítáte hned ze startu je skvělá dostupnost a možnost bezproblémového parkování. Na rozdíl od centra, kde jsou časté dopravní zácpy, se pohybujeme v průmyslové zóně, kam se dá rychle dojet skrz hlavní tah i přes obchvat. Po celé délce office parku, který má asi 200m, jsou k dispozici parkovací místa a parkování je zde navíc zdarma.

CHODBA
Ze tří hlavních vchodů vás do ateliéru dovede ten prostřední s označením 1B a je třeba vystoupat do druhého patra. Za vstupními dveřmi druhého patra se dáte nalevo a až na samotný konec chodby. Tam už uvidíte dveře s mojí jmenovkou a předsíňku, kde si můžete odložit kabáty a přezout se do nachystaných pantoflí. 

Výměra ateliéru je 74m2 a rozděluji jej do dvou částí.  

PRVNÍ ČÁST - PŘEDSÁLÍ

MASKÉRNA
První, co uvidíte po svojí levici, když otevřete dveře do ateliéru jsou maskérna a recepce. Maskérna se skládá ze tří míst k přípravě make-upu, účesu a zkrátka celkové vizáže modelek na focení. Byla vytvořena tak, aby splňovala všechny požadavky na moderní beauty koutek. Vizážistky ocení polohovací a otočné barové židle, klientky zase jejich pohodlí. Samozřejmostí jsou zrcadla a silné osvětlení ze všech stran v neutrálně barevných tónech denního světla.

RECEPCE
Pokud jste ještě pochybovali, jestli jste náhodou nevlezli do špatných dveří, recepce vás ujistí, že jste na správním místě. Pult totiž zdobí moje logo se jménem a zlatým srdcem. Součástí recepce je také posezení hned naproti vchodovým dveřím, kde si můžete odložit zbytek věcí, případně počkat na vizážistku při šálku dobré kávy. 

FOTOSTUDIO
V čele místnosti se nachází prostor Fotostudia pro klasická ateliérová plátna. Jsou zde k dispozici tři základní barvy – černá, bílá a hnědá. Na stěně za třímetrovými papírovými fotoplátny se nachází industriální tapety, které poskytnou další originální zátiší. A pro extravagantní beauty portréty máme speciální stojan s nepřeberným množstvím barevných plátýnek. Chybět nemohou profesionální záblesková světla od značky Photon Europe. 

DRUHÁ ČÁST – HLAVNÍ SÁL

WHITE CORNER – bílý koutek
Dominantou hlavního sálu je bezesporu White Corner neboli bílý koutek s postelí plnou polštářů a s krbem. Pro co nejvíce přirozeného denního světla je umístěn u oken a již jeho název prozrazuje, do které barvy je vše laděno. Ačkoli zde najdeme jen bílou barvu, rozhodně není nudný, naopak jeho provedení působí velice luxusním dojmem a je vytvořen přesně tak, aby v něm mohly vznikat nádherně světelné boudoir i rodinné snímky, které dají nejvíce vyniknout fotografovanému objektu.

FAMILY CORNER – rodinný koutek
Základ je podobný jako ve vedlejším bílém koutku, i zde sázíme na to, že v jednoduchosti je krása. Bílá tedy stále hraje prim, rozbíjí ji však honosné šedé křeslo s taburetem a zelené pokojové rostliny. Toto aranžmá vytváří skvělou atmosféru pro vkusné rodinné i jiné portréty. 

JUNGLE – zelená stěna ve stylu džungle 
Naprostým opakem čistého bílého koutku je totální chaos v podobě zelené džungle. Různé odstíny zelené barvy a rozmanité tvary listů tropických rostlin jsou sázkou na jistotu co se fotogenického zátiší týče. Díky pečlivému výběru kvalitních umělých rostlin působí tato scéna až neuvěřitelně autenticky a my tak můžeme mít v ateliéru kousek léta po celý rok.  

FLOWER WALL – květinová stěna
V zahraničí jsou květinové stěny neodmyslitelnou součástí každého většího ateliéru. U nás v české republice to ještě není až tak časté, proto jsem  moc ráda, že něco takového mohu nabídnout. 

SWING SWING
Tato bílá interiérová houpačka není jen skvělé lákadlo pro děti, ale také skvělý fotogenický prvek, díky kterému vznikají úžasné dětské portréty plné přirozeného smíchu.

PŘIDRUŽENÉ MÍSTNOSTI

TOALETY
Přímo naproti ateliéru jsou nově zrekonstruované prostorné toalety pro dámy i pro pány. 

KUCHYŇKA 
Skvělé je, že i kuchyňka tohoto patra se nachází v blízkosti, a to hned o místnost vedle. Vybavila jsem ji malou lednicí, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Lze si tedy pohodlně uvařit kávu, čaj nebo ohřát jídlo. 

Mohlo by se vám líbit

arrow-down