Ateliér BUDE!

Moji milí sledovatelé,  navazuji na předešlý příspěvek. Dnes jsem první den na volné noze a mám na srdci úžasnou novinku, o kterou bych se s Vámi ráda podělila. Jak už jsem naznačovala v některých předešlých příbězích, chystám se splnit si dávný sen o svém vlastním, velkém, dokonale vybaveném fotoateliéru. Dnes jsem podepsala nájemní smlouvu, takže tu informaci […]

Moji milí sledovatelé, 

navazuji na předešlý příspěvek. Dnes jsem první den na volné noze a mám na srdci úžasnou novinku, o kterou bych se s Vámi ráda podělila. Jak už jsem naznačovala v některých předešlých příbězích, chystám se splnit si dávný sen o svém vlastním, velkém, dokonale vybaveném fotoateliéru. Dnes jsem podepsala nájemní smlouvu, takže tu informaci konečně můžu vypustit ven bez stresu, abych něco náhodou nezakřikla.

Bude mě teď čekat spousta práce se zařizováním do konečné podoby. Celý proces vám budu průběžně dokumentovat a sdílet na instagramu a budu moc ráda za každou vaši reakci, kterou mi dáte najevo podporu. 

Je to velká výzva, ale nemůžu se dočkat, až budu mít místo pro klid na práci, čerpání pozitivní energie, inspirace. Místo, kde budu moct uplatňovat svoji kreativitu a tvořit všechny projekty, které mám už dlouho v hlavě, ale dosud nebylo kde je uskutečnit. 

Ale hlavně chci vytvořit místo příjemné i pro vás, kde vám bude dobře a kam se za mnou budete rádi vracet. Dám do toho svoje maximum a doufám, že z výsledku budeme nadšení všichni. 

Děkuji vám za přízeň a zůstaňte naladěni. 🙂

Mari

Mohlo by se vám líbit

Marie-Anna Holíková I IČO: 07139217
Svatební a portrétní fotografka
Průmyslová 159, 674 01 TŘEBÍČ
marie.anna.holikova@gmail.com
+ 420 739 757 927
Bankovní spojení: 2501728656/2010
arrow-down