Jaký byl rok 2021

Je už 13. ledna a já stále ještě nemám shrnutí loňské sezóny, které všichni ostatní sdíleli už na Silvestra. Tak to jdu napravit alespoň teď, když na to mám chvilku času a někoho by to ještě stále mohlo zajímat. 🙂 Markétka a BEAUTY portrétZačátkem roku jsem se seznámila s vizážistkou Markétkou, se kterou jsme si hned […]

Je už 13. ledna a já stále ještě nemám shrnutí loňské sezóny, které všichni ostatní sdíleli už na Silvestra. Tak to jdu napravit alespoň teď, když na to mám chvilku času a někoho by to ještě stále mohlo zajímat. 🙂

Markétka a BEAUTY portrét
Začátkem roku jsem se seznámila s vizážistkou Markétkou, se kterou jsme si hned v lednu střihly svou první spolupráci při beauty TFP. Jelikož jsme si perfektně sedly stylem práce i povahou, druhá společná akce na sebe nenechala dlouho čekat. Podruhé jsme si k sobě přizvaly ještě úžasnou fotomodelku Helen Festin a další dvě kočky. Výsledek byl famózní, a proto do nabídky mých služeb přibyl i onen Beauty portrét. 

Lockdown a ZARÁMUJTO.cz
První polovina roku byla především ve znamení tvrdého lockdownu. Musím říct, že a něj vzpomínám převážně pozitivně, protože se mi podařilo dohnat všechny resty, dát si do pořádku účetnictví, myšlenky i domácnost. Dokonce jsem se začala realizovat novým směrem a splnila si tak sen mít svůj vlastní e-shop. 

Focení, focení a focení..
Léto bylo ve znamení práce, když jsem nebyla ve fotolabu, tak jsem fotila na svatbách a bylo to opravdu náročné, kór po ,,líném" lockdownu přepnout na produktivní mood. Svatební sezónu jsem ukončila až v listopadu a i tentokrát se jednalo o velmi úspěšnou.  Odfotila jsem 18 svateb, na které moc ráda vzpomínám. Děkuji!

Vlastní vdavky
A když už jsme u těch svateb, tak se v uplynulém roce stala ještě jedna pracovně/osobní záležitost, která ovlivnila moji foto cestu. I já jsem se připojila k nevěstám roku 2021 a 9.10. jsem řekla závazné ANO svému nyní již manželovi. Hlavní změnou pro mě tedy byla změna příjmení z Krejčí na Holíková. Stále si zvykám, ale je to den ode dne lehčí na zapamatování. Byla s tím však spousta práce, musela jsem si přejmenovat všechny účty – google, facebook, instagram, e-mail… přemístit web na novou doménu, vytvořit si nové logo, natisknout nové vizitky atd atd.. Rozvod u mě nepřichází v úvahu, protože tohle znovu podstupovat nehodlám! 🙂

Nové logo
Jak už bylo zmíněno, změnilo se logo. Hlavní tvar čtverec byl nahrazen hranatým srdcem, přidala se zlatá barva, mé nové iniciály a angličtinu jsem změnila na krásný český jazyk. 

Vánoční minifocení
Poslední velkou akcí každého roku bývá vánoční minifocení. I letos se podařilo zorganizovat, tentokrát už čtvrtý ročník! A bylo Vás nejvíc za celou dobu. Děkuji za přízeň!

Kurz Kenji 
Mám už takovou tradici, že si pod stromek naděluji i sama, většinou se jedná o jeden dražší dárek. Tentokrát jsem chtěla zainvestovat do sebe, takže to vyhrál kurz od Kenjiho, díky kterému jsem již několik týdnů ve skvělé společnosti fotografů, vzděláváme se a diskutujeme na témata, která máme společná. 

Kurz Kubajzs
Na Vánoce jsem od rodičů dostala poukázku ještě na jeden kurz od Kuby Fišera se zaměřením na Lightroom. V roce 2022 budu tedy nabušená novými znalostmi! 

Tolik k profesnímu shrnutí roku 2021, přinesl spoustu pozitivních věcí, za které jsem vděčná.

Ve stručnosti ještě přidám v heslech to, co pro mě bylo důležité v osobní rovině
- založení vlastního e-shopu
- tento rok nám způsobil i velkou bolest, bohužel nás opustil náš pes Matýsek i kocour Bernard, kluci odešli pár měsíců po sobě 🙁
- byli jsme na dovolené na jachtě v Chorvatsku
- měla jsem úžasnou rozlučku se svobodou
- vdala jsem se
- započali jsme rekonstrukci bytu, kam se v brzké době plánujeme přestěhovat
- koupila jsem si svůj první bitcoin (ne celý:))

Doufám, že rok 2022 bude rokem dobrým a že dvojky nám všem přinesou jen štěstí!

Mohlo by se vám líbit

Marie-Anna Holíková I IČO: 07139217
Svatební a portrétní fotografka
Průmyslová 159, 674 01 TŘEBÍČ

marie.anna.krejci@gmail.com
+ 420 739 757 927
Bankovní spojení: 2501728656/2010
arrow-down